POSTURI VACANTE

ARHITECT

Aici, la Multinvest Group, prețuim angajamentul, munca și eficiența. Angajații noștri sunt resursa noastră numărul unu și ne angajăm să găsim oameni care au abilitățile, experiența și dorința necesare pentru a face cea mai bună treabă.

Echipa noastră de ingineri este un grup de oameni pasionați și muncitori, care se angajează să livreze cele mai bune proiecte posibile. Lucrăm îndeaproape cu clienții noștri și căutăm mereu noi modalități de a dezvolta și implementa cele mai noi tehnologii. Credem în reunirea expertizei în proiectare, inginerie și construcții pentru a crea soluții inovatoare care să răspundă nevoilor clienților. Scopul nostru este de a le oferi clienților noștri o muncă de calitate și oferim multe oportunități diferite de avansare în carieră pe parcurs.

Suntem mereu în căutare de oameni talentați care să se alăture echipei noastre - oameni care doresc să aibă un impact asupra comunității lor și a lumii din jurul lor. Vrem să faci parte din familia noastră și să ne ajuți să oferim o muncă excelentă care să îndeplinească cele mai înalte standarde și așteptări.

DE CE?

ALĂTURĂ-TE ECHIPEI NOASTRE

Newsletter

Str. Gh. Doja nr.67 Târgu Mureș, Jud. Mureș, 540354, Romania

Site web creat de Webcrane

Multinvest Group | Copyright © 2023

Adresă de e-mail
Abonare
Abonare
Îți mulțumim pentru că te-ai abonat la newsletterul nostru!
Te rugăm să îndeplinești toate câmpurile obligatorii!

Grupul de firme Multinvest cu o experiență de peste 30 ani în domeniul proiectării și o echipă de peste 120 de membrii oferă servicii complexe în domeniul proiectării și construcțiilor realizând proiecte recunoscute pentru inovație și calitate la nivel național și internațional. Misiunea noastră este ca prin activitatea de inginerie și dezvoltare să construim viitorul într-un mod sustenabil și eficient utilizând oportunitățile oferite de tehnologiile digitale moderne.

Pentru a putea pune în aplicare această misiune într-un mod mai eficient, dorim să ne mărim echipa cu un Arhitect cu drept de semnătură!

Responsabilități:

Pune-ți imaginația la treabă pentru a dezvolta concepte arhitecturale inspirate.

Fii un maestru al schițelor și planurilor, aducând ideile de pe hârtie în lumea reală.

Lucrează îndeaproape cu clienții pentru a înțelege visurile lor arhitecturale și a le transforma în realitate.

Asigură-te că proiectele noastre se conformează celor mai înalte standarde de calitate și norme locale.

Colaborează cu echipa noastră pasionată de construcție pentru a transforma visurile în realitate.

Calificare:

O diplomă în arhitectură și un spirit creativ debordant.

Experiență anterioară în proiectarea de clădiri.

Abilități avansate în utilizarea software-ului de proiectare (iubim AutoCAD, ArhiCAD ,Revit).

Comunicare prietenoasă și abilități de echipă extraordinare.

Ochii pentru detalii și un entuziasm fără limite.

CONTACT:

Așteptăm CV-urile și portofoliile voastre pe adresa de email:

recrutare@multinvest.ro

Pentru a putea pune în aplicare această misiune într-un mod mai eficient, dorim să ne mărim echipa cu un Inginer Proiectant instalații electrice!

Elaborarea și proiectarea detaliată a instalațiilor electrice în concordanță cu specificațiile proiectelor.

Participarea la întâlniri cu clienții pentru a identifica cerințele și nevoile acestora.

Asigurarea conformității proiectelor cu normele și reglementările tehnice în vigoare.

Colaborarea strânsă cu echipa de proiectare pentru integrarea eficientă a instalațiilor electrice în proiectul general.

Supravegherea implementării și oferirea de suport tehnic în timpul fazei de construcție.

Calificare:

Diplomă în inginerie electrică sau domeniu relevant.

Experiență practică în proiectarea instalațiilor electrice.

Abilități avansate în utilizarea software-ului de proiectare (ex. AutoCAD, Revit).

Comunicare eficientă și abilități de lucru în echipă.

Cunoștințe actualizate privind normele și reglementările în domeniul instalațiilor electrice.

CONTACT:

INGINER PROIECTANT INSTALAȚII ELECTRICE

Pentru a putea pune în aplicare această misiune într-un mod mai eficient, dorim să ne mărim echipa cu un Manager Proiect în domeniul proiectării.

Coordonarea și supervizarea întregului proces de proiectare, asigurând respectarea termenelor și a bugetului.

Colaborarea strânsă cu echipa de proiectare pentru a transforma conceptele în realitate.

Gestionarea eficientă a resurselor și asigurarea unei comunicări clare între membrii echipei.

Monitorizarea calității și conformității proiectelor cu specificațiile și standardele stabilite.

Raportarea progresului către părțile interesate și intervenția promptă în rezolvarea problemelor.

Calificare:

Experiență solidă în gestionarea proiectelor de proiectare în construcții.

Abilități excelente de organizare și coordonare.

Cunoștințe extinse în procesele de proiectare și utilizarea software-ului relevant (AutoCAD, Revit etc.).

Abilități remarcabile de comunicare și negociere.